Vizyonumuz

Tüm özel ve genel branşların bulunduğu, uluslararası hizmet verebilen, bölgenin öncü ve refere sağlık kuruluşu olmaktır.

Misyonumuz

Ulusal standartlara uygun, hasta haklarına saygılı, sosyal doku ile uyumlu, güvenilir, kaliteli, ekonomik, teknolojik ve çağdaş sağlık hizmeti vermektir.

Tıbbi Hizmetlerde Mükemmeliyet

     Atakent Cerrahi Tıp Merkezi olarak, hastalarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamayı ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamayı amaçlıyoruz. Bu görüş doğrultusunda, tıbbi hizmetlerimizi merkezimizin her noktasında, en yüksek kalitede, kanıta dayalı ve standart olarak sunmayı hedefliyoruz. Tıbbi hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmak için, tıbbi sonuçları sürekli izliyor, dünyada kabul edilen standartları değerlendirmeye alıp açıklıyoruz. Sağlık Bilimleri alanında kuracağımız akademik yapının da desteğiyle; bir yandan sağlıklı bir yaşam sürdürmek konusunda toplumu bilinçlendirmeye çalışırken, bir yandan da kendi ekibimizi, tıbbi hizmet kalitemizi sürdürmek ve geliştirmek için, sürekli olarak eğitiyoruz.

Hasta Memnuniyeti Yaratmada Kararlılık

     Sağlık konusunda hastalarımız için bir çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Kurumumuzdan hizmet almayı seçen kişiler, Tıp Merkezimizin herhangi bir noktasına başvurarak, gereksinim duydukları tüm sağlık hizmetlerine tıp merkezimiz içinden kolaylıkla ulaşabilmektedirler. Hizmetlerimizi sunarken, en küçük ayrıntıda bile hastalarımızın kendilerini özel hissetmesini sağlayacak ve çözüm önerilerimizi onların sağlık gereksinimlerini ön planda tutacak şekilde tasarlıyoruz. Tıp Merkezimiz için, en önemli başarı göstergelerinden biri hasta memnuniyeti. Bunun için, bizden hizmet alan hastalarımızın memnuniyetini sistemli olarak izliyor ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz hizmetleri geliştirmekte kullanıyoruz. Hastalarımıza karşı en önemli sorumluluklarımızdan biri, maliyetlerimizi ve verimliliğimizi etkin olarak yönetip, yüksek kalitemizden ödün vermeden, hizmetlerimizin uygun fiyatlarla sunulmasını sağlamaktır.

Üstün Nitelikli Ekip ve Çağdaş Altyapı

Farklılığımızı yaratan en önemli unsur, mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, kendini sağlık hizmetine adamış, özverili ve Atakentli olmaktan gurur duyan ekibimiz. Tıp Merkezimiz, değerlerimizi tam olarak yansıtan, çalışanların potansiyellerini en üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olmaya devam edecektir. Sunduğumuz tüm hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmamıza olanak sağlayacak en önemli unsurlardan birisi de çağdaş altyapımız. Bu nedenle, teknolojideki gelişmeleri izleyerek, hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırmak için en güncel teknolojilerle altyapımızı sürekli geliştiriyoruz.

Öncü Uygulamalar

Türkiye’de ve dünyada sağlık hizmetlerinin gelişimini sürekli olarak izleyip, uluslararası kabul görmüş standartları, yöntem ve uygulamaları ülkemize getirmeyi, tıbbın gelişimine aktif olarak katkıda bulunmayı, sağlık hizmeti sunumunda yeni iş modelleri geliştirmeyi ve her zaman farklılık yaratacak yeniliklerle öncü ve örnek olmayı hedefliyoruz. Bu hedefimizi gerçekleştirmek için, eğitim, araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı sistemli, sürekli ve organize bir yapıda yürütmek üzere sağlık bilimleri alanında akademik bir kurum oluşturacağız. Bilgi, deneyim ve olanaklarımızla, topluma daha iyi sağlık hizmetlerinin sunulmasını amaçlayan sağlık politikalarının ve sistemlerinin oluşturulması sürecinde ülkemizin hizmetinde olacağız. Tedavi hizmetlerinde olduğu gibi, sağlığın korunmasında yaratacağımız iş modelleriyle de hastane olarak öncü ve örnek olmaya devam edeceğiz.